Załatwiałby potrzebę za rogiem ulicy

Załatwiałby potrzebę za rogiem ulicy

737
0
UDOSTĘPNIJ

Porada w prezencie dla wyborców „Nowoczesnej” dobrze uzasadniona. Przekazujemy w prezencie poradę jednego z naszych czytelników dla wyborców „Nowoczesnej”, która brzmi: odsuńcie na bocznicę tego plastikowego robota podróbkę – wkrótce politycznego trupa i przestańcie wierzyć wykreowanym sondażom o wzroście procentowym waszej partii, na którą i ja się zastanawiałem przez moment czy na nią głosować. Trzeba być głuchym i ślepym, żeby nie widzieć i nie słyszeć co za farmazony opowiada człowiek, kreujący się na przywódcę nowej partii. I dalej czytelnik uzasadnia swój apel do wyborców Nowoczesnej.

– „Straszno i śmieszno” kiedy nawet od niechcenia zatrzyma się uwagę na „Nowoczesnym” czyli Petru, jak on ma na imię? Facet wychodzi ze skóry aby wypluć wszystko co mu zadali na dany dzień – wypluć oczywiście w kierunku obecnego rządu a najchętniej samego Kaczyńskiego. Za chwilę usłyszymy pewnie, że ten rząd trzeba obalić, gdyż przez ten rząd Pertu musi chodzić do toalety, a bez tego rządu byłaby demokracja i Petru załatwiałby potrzebę za rogiem ulicy.

Niektórzy z was – wyborcy Petru zapewne obejrzeli  we wtorek w godzinach przedpołudniowych w TVP info wykreowaną przez Dianę Rudnik konferencję z Petru w roli głównej (migawka z niej była pokazana w wieczornych wiadomościach). Każdy z nas wie jak wygląda konferencja prasowa a to był spreparowany koszmarek. W okienku mówiący przez kilka minut Petru (jak wczesny Gomułka do narodu), żadnych dziennikarzy z mikrofonami pod nos? Z ofu tj. z przestrzeni padły dwa razy pytania jeno chyba z TVN-u (powiedział pytający), treści tych pytań nie można było usłyszeć. Zatem chodziło o to żeby Petru wygłosił przez kilka minut to co mu zadano na ten dzień.

– I tak w kółko to samo jak nakręcona marionetka Petru wygłasza paranoiczne kwestie w stylu:  Wałęsa donosił przez Kaczyńskich, Kiszczakowa oddała teczkę Wałęsy do IPN na poleczenie ludzi Kaczyńskiego,rząd przyjął ustawę 500 plus ale Petru wie, że nie będzie na to pieniędzy i tak dalej i tak dalej…

– Był już człowiek do wynajęcia i ratowania po peerelowskiej  szalupy i stworzył PO – niejaki   Olechowski i raz mu się udało. Teraz rozbitkowie zapełniają szalupę „Nowoczesną” i jak takie tempo się utrzyma to miejmy nadzieję że utonie.

Tyle w streszczeniu z listu czytelnika dodajmy tylko, że desperacja niektórych pracowników TVP w ratowaniu wizerunku postkomuny jest tak wielka że aż śmieszna jak napisał czytelnik i trudno jej nie zauważyć  nawet przez najzwyklejszego telewidza. Diana Rudnik swoje 5 minut w programie poświęciła w celu umożliwienia Petru wygłoszenia propagandowej kwestii w stylu reklamy wyborczej nazywając to konferencją prasową. A co by było gdyby dopuszczono do programu K. Lewicką, która niedawno jeszcze „zjadliwie obszczekiwała” prof. Piotra Glińskiego – gościa swojego programu? Od redakcji także dodamy poradę dla p. Petru „uważaj gdzie wchodzisz…” z filmu poniżej dla rozluźnienia przy wygłaszaniu mowy w obronie demokracji.

Giza Banaszkówna

Fot. Youtube.org