Wydostał się tajny dokument

Wydostał się tajny dokument

787
1
UDOSTĘPNIJ

Resort finansów dogaduje się z izbami skarbowymi na masowe kontrole chcą przeczyścić Polakom kieszenie, aby ratować dziurawy budżet – donosi portal wgospodarce.pl. Wydostał się do publicznego obiegu „skan z zapisu rozmowy ministerstwa finansów z izbami skarbowymi” – czytamy.

Z artykułu opublikowanego 24 lutego wynika,  że  stało się to po naradzie dyrektorów izb skarbowych z przedstawicielami ministerstwa a dokument był ściśle tajny, o sprawie poinformowało niewygodne.info.  Wynikało bowiem z niego  że „Skarbówki” dostały wyraźne zalecenia – kontrole mają być przeprowadzane w sposób przynoszący zyski a nie polegać na prewencyjnych pouczeniach.

– Takie działania doskonale wpisują się w politykę fiskalną PO prowadzoną od kilku lat – czytamy w  wgospodarce.pl.  

Najbardziej szokujące jest jednak to, że przedstawiciele rządu chcieliby, aby urzędnicy skarbowi zmienili tok myślenia w sprawie kontroli podatkowych Polaków. Odrzucony ma być sens prewencyjny kontroli. Kontrole mają bowiem przynosić wpływy do budżetu i to ma być nadrzędny cel.

Tak, tak Polacy obejrzyjcie sobie ten dokument dokładnie i pilnujcie portfeli zaleca portal wgospodarce.pl, za którym prezentujemy państwu owy wycieknięty dokument:

Rzeczy Dokument

Krzysztof Kowalski

Fot.Youtube.org (banknoty przyszłości)

 

  • piotr

    By żyło się lepiej.. Gratuluje Bronkom. Idziemy do „EŁROPY”.. ale po kolanach .