Okazja na dla Angeli Merkel prosto z sieci

Okazja na dla Angeli Merkel prosto z sieci

752
0
UDOSTĘPNIJ

„Głupi” Polacy, jak się czasami wydawaje zachodnim sąsiadom wbrew tym opiniom wnikliwie śledzą wszystkie sprawy społeczno polityne Europy i Swiata. A to nie trudne w dzisiejszej dobie komunikacji i Polonii rozsianej po całym świecie. Precyzyjnie wychwytywane są niuanse polityczne i trafnie składane w logiczne fakty przez tzw. rzekomo „głupich” Polaków obrazki – komunikaty. Składane i przekazywane w dodatku w technice i formie najbardziej skutecnej na czas internetowej komunikacji tj. minimum słów w zestawieniu z obrazem, nie pozbawione zdrowego humoru to strzał w dziesiątkę. „Solidarność europejska” pokazana na znalezionym w sieci obrazku warta jest rozpowszechnienia,

polityka_merkel_niemcy_Ol_Przyb chociażby dla przećwiczenia umysłu. A jakby ktoś miał trudności w rozszyfrowaniu wszystkich haseł odsyłamy do wnikliwej analizy wszystkich mediów społecznościowych zamiast siedzieć tylko przed ekranem TVN, TVP i innych utrwalonych informatorów z Gazetą Wyborczą na czele. My znaleźliśmy ten obrazek na portalu: http://niepoprawni.pl Oni są naprawdę niepoprawni – nieprawdaż?

Bloger – autor tego miniaturowego tekstu nie wiele już dodał do obrazka, cytujemy:  „Jest właśnie doskonała sytuacja i szansa – dla Polski i dla innych państw – wydostania się spod szwabskiego buta i przystopowania „Frau Bismarck”, która zbyt się szarogęsi na cudzych podwórkach, szantażuje, o „solidarności” prawi ale interesy ubija tylko na korzyść swego Vaterlandu. Inni też mają swoje Ojczyzny, pani kanclerz ! I interes pani Vaterlandu mają tam, gdzie pani ma interes ich Ojczyzn! Pseudounia tylko oszustom jest potrzebna. Obrazek Ewie Kopacz dedykuję…”.

Oprac. Stanisław Styczyński

Fot. Youutube.org