Matka Kurka – jajko mocno śmierdzi

Matka Kurka – jajko mocno śmierdzi

1007
0
UDOSTĘPNIJ

Śmierdzące duże jajo pokazuje bloger śledczy pseudonim „Matka Kurka”, śmiało można go tak określić – śledczy i jeszcze odważny, nie mówiąc o pracowitości. W przypadku który rozpracowuje trzeba poświęcić dużo czasu na przekopanie się przez lata trwający „proceder” pewnej polskiej działalności charytatywnej, którą uprawia z rozgłosem pewien znany celebry ta. W świetle odkryć tych faktów warto zachęcić wszystkie litościwe babcie, dziadków i młodzież szkolną do prześledzenia tych wiadomości „Matki Kurki”. Spełniając powinność informatora jakim jesteśmy prowadząc Boxnews.pl zamieszczamy te informacje szerokiemu gronu czytelników. Tekst w przedruku w całości.

– Od wielu tygodni zapowiadałem, że ujawnię pełen mechanizm wyprowadzania kasy z WOŚP do prywatnej kieszeni Jerzego Owsiaka i jego najbliższej rodziny. Przyszedł czas, aby spełnić obietnicę. Materiał, który zgromadziłem jest tak obszerny, że nie sposób wszystkiego napisać w jednym artykule, dlatego dziś tylko schemat i podstawowe informacje, w najbliższej przyszłości pojawią się rozbudowane publikacje naszpikowane dokumentami. Przed sądami dwóch instancji udowodniłem, że WOŚP jest finansowana nie tylko przez donatorów, ale przez budżet lokalny i centralny, co w najlepszym razie bilansuje się na 0.

– Ze społecznego i ekonomicznego punktu widzenia funkcjonowanie WOŚP jest absolutnym absurdem, modelową beczką bez dna, ale dla Owsiaka i jego rodziny to prawdziwy róg obfitości. Podstawową strukturę przepływów finansowych pokazywałem wiele razy: Dojna krowa WOŚP => Słup „Złoty Melon” => Firma krzak „Mrówka Cała”.

– W dwóch pierwszych elementach nie zmienia się nic od 11 lat, ale trzeci to moja porażka, ponieważ dosłownie skupiłem się na „mrówce”,  nie mając pojęcia o istnieniu słonia. Żyjemy w czasach komiksowych, kultura obrazkowa przemawia do przeciętnego odbiorcy bardziej, niż najprostsze zdanie. Przepraszam wyrobionych Czytelników za użycie tego narzędzia, ale celem jest oczywiście dotarcie do jak najszerszego odbiorcy, któremu rzecz trzeba wyłożyć łopatą, inaczej nie pojmie w czym uczestniczy. Pełen schemat wygląda tak.

Tu następuje pełne wytłumaczenie jak ta machina działa, a żeby dowiedzieć się więcej wystarczy wpisać w przeglądarkę „Matka Kurka – Owsiak”, na pewno wyświetli się mnóstwo rzeczy do czytania, które piszą jeszcze inni poza „Matką Kurką”. Poniżej cytat z Salon24.pl nawiązujący do informacji M.Kurki:

– „Jednak to nawet nie jest czubek góry lodowej, jeśli chodzi o podpisywanie umów i wypłatę środków w układzie Owsiak płaci żonie, żona płaci Owsiakowi, Owsiakowie płacą Owsiakom.”

Ażeby nie przedłużać naszych wywodów, a broń Boże ocen (żeby nie znaleźć się przed polskim wymiarem … prezentujemy film nagrany w Klubie Ronina.

Grace Wood

Fot. Youtube.pl