Karabin na raka – tylko za ile?

Karabin na raka – tylko za ile?

931
0
UDOSTĘPNIJ

W badaniach z dziedziny onkologii wyścig z czasem trwa od lat i właśnie świat obiegła wiadomość – światełko w tunelu – immunoterapia. Wielkie zwycięstwo nauki, w rezultacie człowieka nad złośliwą naturą, która ciągle generuje z siebie potwory w postaci coraz to nowych chorób.

I cóż to jest immunoterapia? Nic innego jak to, że organizm może sam znaleźć najskuteczniejszy środek na wroga pasożyta który się w nim wyhodował – raka. Wyhodował się bo potrafił oszukać organizm, obezwładnić go od środka aby się nie mógł obronić, bo przecież każdy organizm jest wyposażony od urodzenia w taki System samoobrony. Jakie to cudowne prawda? Niestety człowiek jest skazany na wieczną walkę i dlatego powinien dbać aby swój System obronny pielęgnować najpieczołowiciej jak potrafi.

Immunoterapia, którą opracowali naukowcy w walce z rakiem jedynie pomaga organizmowi wzmocnić jego własny system obronny, dostarczając mu siłę do obrony przed rakiem, a także na walkę z nim i skuteczne zabicie tego wroga. To piękny wynalazek, który eliminuje wyniszczającą organizm chemię stosowaną dotychczas w walce z rakiem. Chemię zwykle mogły przeżywać organizmy w miarę młode lub bardzo silne jeszcze w początkowej fazie choroby.

Badania  przeprowadzili Amerykanie gdzie na innowacje i nowe technologie kładzie się olbrzymi nacisk i przeznacza pieniądze. Niestety i tym razem pieniądze na razie będą decydowały o tym ilu ludziom da się pomóc gdyż na leczenie jednego pacjenta potrzeba ok. pół miliona złotych. To kota nieosiągalna  dla większości ludzi.

Grace Wood

Fot.Youtube.org