UDOSTĘPNIJ

Urodzinowy tydzień dla YouTube! Popularny serwis z filmami ma w tym tygodniu 10 urodziny i śmiało można rzec, że serwis przyczynił się między innymi do wygrania wyborów obecnego prezydenta elekta Andrzeja Dudy, a tym samym zmienił bieg wydarzeń społeczno-politycznych w Polsce i nie tylko. Dziękujemy ci Youtube.org że jesteś, mówią młodzi ludzie od projektu NICZYJA, którzy nadesłali nam tę informację.

Dwa dni temu media w Polsce podały, że Andrzej Duda jest najmłodszym w historii prezydentem i wygrał te wybory dzięki młodym ludziom oraz Internetowi. Młodzież komunikowała się ze sobą błyskawicznie dzięki Internetowi i komunikatorom m.in. YouTube tworząc filmiki. Dziś młodzież mówi dziękujemy ci YouTube!

Przyłączamy się do życzeń NICZYJEJ i także dziękujemy – życzymy stu słodkich lat!

Jubilat dawno przekroczył już barierę kilku miliardów wyświetleń dziennie, a to nie wszystko. YouTube jest niewątpliwie liderem wśród witryn do serwowania klipów filmowych. Twórcy serwisu wprowadzają cyklicznie mnóstwo zmian, które obejmują lepiej przystosowaną wersję dla urządzeń mobilnych, Leanbacka czy wirtualną wypożyczalnię filmów. Pozostałe serwisy z klipami wideo jak Yahoo! czy Facebook pozostają nieco w tyle.. Sto Lat YouTube i zostań z nami społecznikami!

Boxnews.pl i NICZYJA.org